SiyasetMeydani Re: SiyasetBahçesi PKK-KCK’nın ağababası Almanya-Fransa


Kıymetli Düsünür Arkadaslar,

Siyaset nedir ve nasıl olusur diye sorarsak bunun bir Toplum Mühendisligi olduğunu
görürüz.

Toplumda ,yönetenler ve yönetilenler vardır.

Osmanlı yönetiminde iken,Müslümanlara sağlanan ticari ayrılacıklar ,Ada Krallıgı
ve Fransanın baskısı ile Gayri Müslümlere de uygulandı.
Gayri Müslüm tüccarlar,tüm Islam dünyasında etkin oldular.Ada krallığının buharlı gemileri ile gelen ticari mallar,Gayrimüslüm tüccarlar vasıtası ile tüm Ortadoguya
yayıldı.Arab tüccarlar,Kurt Tüccarlar bundan rahatsız oldular.Ada krallığında
dokunan makine kumaşlar,ucuz bir sekilde satıldı.Orta Doguda Bir Osmanlı
düsmanlıgı bas gösterdi.

Ayrıca ,Filistinde bir Davudistan kurmak istiyen Davudi ler ,Osmanlının yıkılısını
hazırladı.
Davudistan ın ,kurulma gayretleri,Davudi Global sermayenin dünya hakimiyeti,bilinmiyen seyler değildir.

Su anda Davudi düsmanlıgı yapanlar onların Filistine yerlesmesine karsı cıkanlar
da Davuidi Global Gücün emrinde ve hizmetinde olmuşlardır.

Kralice Dünya yı yönetir,Kralice yi de Davudi yönetir esası temeldir.

Osmanlının Kanuni Sultan Süleyman döneminde yükselişinin arkasında da saraya
hakim Davudiler ve Devlet hazinesini destekiyen Davudi Bankerler vardır.
Ülkemize bakalım ,rantcı müteahhit sistemi bir Davudi Plandır.
Teknolojinin olmadığı,demir ve çimentodan bina yapılması,bu binalarda,paralarının
hesabı bilinmiyen insanların oturması ,yine paralı olanların alısveris yaptığı

AVM merkezleri projesi de ,bir Davudi Sermaye projesidir.

Siyasete bakalım.Siyaset kapitalle olur.Bir partinin arkasında ,masum Türk vatandaşlarının haklarına el koyanlar ,rantçılarının parası ,baska bir partide,
TC topraklarının bir kısmanda Kara ticaret yapan bir kesimin kara parası
olunca,ortaya gayri demokratik yönetimler çıkacaktır.

Namuslu,uran-ı Kerim ahlakını temel almıs,partilerin yasaması ve güclenmesi
mümkün değildir.
Kovboy ülkeye bakalım.
Iktidar,kapital gücünü elinde tutan kücük bir azınlığın elindedir.

Kuran-ı Kerim Ahlakından uzak ,uydurma sözlerle Dincilik yapan ,Islam düşmanları,hem Davudi köleliği yapmakta,davudi sermayenin desteği ile ayakta
durmakta ,bir de tikilik yaparak Davudi düsmanlıgı yapmaktadır.
Bazı ,tilki kafalı Siyasiler,Halk Tavuk Kafalıdır.Otur ,onları kandıracak projeler hazırla ve iktidarı ele gecir mantığı içindeler.
Hergün halkı ,tavuk kafasını yönetecek planlar hazırlanıyor.
Fakat yüce Allah Kuran-ı Kerimde ,aklını kullan ,Allahını yaratılışını tefekkür et diyor.
Düsünmeden ,Müslümanlık olmaz.
Gur-Buz

On Tuesday, August 25, 2015 1:39 AM, “ahmet dogan Simsek ahmetdogan.simsek@gmail.com [SiyasetMeydani]” <SiyasetMeydani@yahoogroups.com> wrote:

Sevgili Cengiz Bey KardeşÖncelik ile AKP ile PKK arasında diye bir şey yok. Bunları milletin uyanmaması için Sömürge valiliği ve Siyonizme hizmet amaçlı devşirildiklerinin tamab kısmının haberi olmayan Fetö Siyonist örgütünü kullanarak böyle imiş gibi gösteriyorlar. PKK Batının bölgemizdeki çıkarlarını korumak amaçlı Türkiyeyi bölüp küçültmek ve sonrada AB içinde asimile ederek yok etmek Doğusunada İsraile bağlı bir Kürt ve bir de Ermeni devleti kurmak ve Orta doğunun yer altı zenginliklerini tamamen zimmetlerine geçirmek amaçlı, Ordumuz içindeki Gladioya kurdurulmuş bir NATO birNATO taşeron örgütüdür. Tıpkı Daiş, FETÖ ve DHKP-C, benzeri diğer örgütler gibi Batının taşeron örgütleridir. PKK ile savaş aslında Doğrudan Batı dünyası ile savaştır. ABD de kızılderililerin kökünü kurutanlar bu bölgede de başta Türkler olmak üzere Kürtlerinde diğer Müslüman halklarında köklerini kurutmak amaçlı kullanmaktadırlar. BU yüzden PKK ile barış Süreci aslında Kürt vatandaşlarımıza PKK nın barışa yakınlarını devletin yanına çekerek Doğrudan batıya bağlı çalışanlarını Kürtlerinde düşmanları olduğunu göstermekte kullanmak ve ülkemiz ve devletimizin yok edilmesini önlemek amaçlıdır.
Bunlarla nasıl sizi iknada zorluk çekiyor isem. Osmanlıdaki çok değerli Münevverleride Sultan Abdülhamit Hana düşman ederek, Abdülazizi öldürenlerin kullanıldığı masonlar aynı şekildeAbdülhamitide çoğunluğu kripto kişiler olan Selanik ordusuna indirtilirken Aslında İslam alemini de dahil Bütün osmanlının yağmalanacağını ve kurulacak Türkiyeninde bir gizli sömürge ülkesi yapılacağını nasıl akıllarına bile getirmediler ise sizlerde aynı oyunun benzerinin kurbanları ve bazılarıda bilinçli figüranları durumundasınız. Devletin AKP hükümetini istihdam ederek şimdiye kadar geliştirdiği politikalar ekonomik ve sosyal gelişmeler silah ve mühimmat üretimi. Kürt vatandaşlarının PKK nın nasıl melun bir Türkiye Türk Kürt Müslüman ve islam alemine karşı kullanılan silahlardan biri olduğunu ortaya çıkarıp halkı gerçekler ile buluşturmak harekatıdır.
CHP ye Bakınız. İktidara gelince Türkiyeyi Irak ve Suriyenişn durumuna düşürmek için heyecanla sıranın kendilerine gelmesi için halk onları seçmeyeceği için mevcut hükümetin darbe ile düşürülmesi hayalleri kurmakta ve Batının bunu mutlaka gerçekleştireceğine inanmaktadır.
MHP ye bakın.laftan başka hiç bir çözüm öneriside devleti kalkındırma ticareti ekonomiyi geliştirme gibi bir projesi yoktur. Eline bu seçimde Hükümet ortağı olmak ve olsaydı projelerini hayata geçirip geleceğin ana muhalefeti ve sonrada iktidar olmanın yolları açılmış iken Asla Devletin yanında yer almayıp Tıpkı yanına Erbakan ve Çilleri alıp başbakan olacağı Kemal derviş döneminin yaşanmasını önleyeceği yerde Ecevir ile birlikte Türkiyeyi Kemal Derviş projesinde dünya Siyonizminin ağına atmıştır. Siyaset Diplomasi sıcak ve soğuk savaşlar Derin devlet projeleridir. Türkiyede Muhalefet partilerinden işe yarayanlar siyonist ve batılılar ile içimizdeki adamları ve medyaları ile Meclis dışına itilmiş. Ortalıkta Muhalefet partisi diye dolaşanlarda FETÖ casus teşkilatınnın seks kazetleri ile şantajla esir alınmış siyasiler yüzünden Türkiye lehine değil batı çıkarlarına hizmet eder ve basında şişirilen içi boş balonlar halinde kendileri hükümeti patlatırken canlı bomba olarak kullanıldıklarının ve kendilerininde patlayacağının farkında bile olmayan ahmaklar durumuna düşürülmüşlerdir.
Tavsiyen Bildiklerinizin esiri olmamamnızdır. Çünkü ortada bilgi gibi dolaşan beyin programlama verileri aslında insanların akıllarını bağlamakta kullanılmaktadır. Hiç bir konu böyle ayak üstükonuşulmakla derinliğine anlaşıla bilecek kadar vasit değildir
Gönülden selamlar.
A.D.Şimşek
24 Ağustos 2015 19:35 tarihinde Cengiz ŞAHİN <bencesahin> yazdı:

Ahmet Abiciğim: AKP ile HDP/PKK arasında sözümona “çözüm süreci” denilen ama içinde neyin olduğu, hangi anlaşmaların yapıldığı, hangi tavizlerin verildiği tam ve esrarengiz bir sır olan sürecin ağababası kim sence? bir de onu anlatıversen bizlere? Abiciğim “baldıran zehirini” kim içmeye söz vermişti? şimdi kim içiyor baldıran zehirini? Bu işler elbise yerine “kefen” giyerek gösteriş yapmakla olmuyor! hele kurşun geçirmez makam arabalarına binip, yanına da 20 tane koruma alıp, sonra da “ben de şehit olmak istiyorum” diyerek vatandaşın aklı ile alay etmekle hiç olmuyor! Abiciğim anlayın artık! Kimse inanmıyor bu safsatalara! Ergün Diler’in komplo tarzı senaryolarını boş yere gruba göndermek için Siz bari zahmet edip kendinizi yormayın.
Av. Cengiz ŞAHİN
Cep Tel: 0 533 310 78 80
E-Posta: bencesahin
Skype: sahincengiz

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: