SiyasetMeydani Bir gecede terör örgütüne büyük darbe


Kıymetli Düsünür Arkadaslar,

Deckart ,”Düsünüyorum demekki varım ” der.

Toplumlar da akıllarını kullanır ve düşünüyor ve ,milli bilinclere sahip iseler: vardırlar.

Kus gibi,sürekli konuşan siyasileri ,yazarları dinliyen toplumlar yok olur gider.Bu toplumlar demekki düşünmüyorlardır.

Kuran-ı Kerimin mealini ve manasını okumıyan , Kitabsız Müslümanlar,
Kuran-ı Kerim dısı yorumları ,Kuran diye halka yuttuıruyorlar.

Onlara ,göre halk cahildir,geri zekalıdır ve halkı aldatmak, kandırmak ,soyup sovana çevirmek helaldir.

Kuran-ı Kerimde ,Yüce Allah ,mealen ,”hic kimse,kendini Allah ın Gazabından ,kurtulmus sayamaz diyor.”

Bazı kisilerin yaptığı gibi,”ben abdest alıyorum,Namaz kılıyorum ,Hacca gidiyorum,oruc tutuyorum,Cami yaptırıyorum,dolayısı ile günah islesem ,çalsam çırpsam ,yalan söylesem zulüm yapsam,benim Cennete gitmem engellenemez
diyemez.

Allah ,kalptekini ,zihindekini ve niyeti de bilir.

Güneydogu ceteleri,kötü yoldadır.Fakat ,devleti yönetmeye talip olanlarda tedbirlerini almıyorsa,halkın bir kısmına güven vermiyorlarsa,amacları halkı kandırarak,sadece
iktidarda kalmak ise,onlarda ceteciler kadar sorumludurlar.
Suriye de Assad halka baskı yapmıs sa bunun karsısına ülke dısından ceteciler getirilmiş,bu ülkeye dısardan silah sokuluyorsa,buna imkan verip ülkede catısma
çıkaranlar da ,Saddam kadar sorumludur.
Bir devlet yönetimin birinci görevi ülke yi savunmaktır.Ülkeyi savunacak insanlara destek vermektir.Lüks rezidanlar yapanlar,ülkeye lüks arabaları sokanlar,gösteris
için cami yapanlar,eger ülke savunmasını ihmal ediyorlarsa,vatanı 3-5 bin ceteciye
gasp ettiriyorlarsa,iyi yönetiyorum diyemezler.

30 senedir TC ye ,Türk ordusuna ve güvenlik güçlerine saldıran Çetecilere karsı,savunma mekanizması kuramıyanlar,nasıl olurda iyi dinci olabilir.

Vatanı savunmak ,kadının sacının tek kılını korumaktan cok daha önemlidir.
Vatan olmaz sa ,kadın ezilir,cocuklar ezilir,müslümanlar ezilir.
Gur-Buz

On Saturday, August 8, 2015 5:16 PM, “ahmet dogan Simsek ahmetdogan.simsek@gmail.com [SiyasetMeydani]” <SiyasetMeydani@yahoogroups.com> wrote:

YorumsuzYazının kısa yolu, yazının altındadır.
A.D.Şimşek

Bir gecede terör örgütüne büyük darbe

Haberler
Güncel Haberleri
Bir gecede terör örgütüne büyük darbe haberi

Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından Kandil’de terör örgütü PKK’ya yönelik düzenlenen hava harekatında 6 günde 390 teröristin öldürüldüğü ortaya çıktı. Saldırılar sırasında PKK’ya ait milyonlarca dolar paranın ve uyuşturucu deposunun bulunduğu ev yanınca, PKK olayda ihmali olan 10 militanını öldürdü.

Bir gecede terör örgütüne büyük darbe
AA
Türk Silahlı Kuvvetlerinin Irak’ın kuzeyindeki terör örgütüne ait hedeflere yönelik hava harekatında şimdiye kadar 390 terörist etkisiz hale getirildi. Harekatta, örgütün bir sözde tabur komutanı ile 4 büyük grup lideri de öldürüldü. Operasyonda 150’si ağır, 400’ün üzerinde terörist yaralanırken, terör örgütüne ait yüklü miktarda uyuşturucu ve paranın bulunduğu bir sığınak imha edildi. Terör örgütünün, uyuşturucu ve paranın kaybedilmesinden sorumlu tuttuğu 10 teröristi infaz ettiği öğrenildi
Türk Silahlı Kuvvetlerinin Irak’ın kuzeyindeki bölücü terör örgütüne ait hedeflere yönelik hava harekatında şu ana kadar 390 terörist etkisiz hale getirildi, 400 terörist yaralandı. Hava harekatında örgütün yönetici kadrolarında bulunan teröristlerden bazıları da öldürülürken örgüte ait yüklü miktarda uyuşturucu ve paranın bulunduğu bir sığınak imha edildi.
AA muhabirinin edindiği bilgiye göre, Türk Silahlı Kuvvetlerinin 1 Ağustos’ta bölücü terör örgütünün Irak’ın kuzeyinde Kandil bölgesindeki kamplarına düzenlediği hava harekatında örgüte büyük zarar verildi.
Bokriskan bölgesindeki terör örgütünün barınma alanına düzenlenen hava harekatında örgütün sözde “Şehit Dilan” tabur komutanı Şerevan Fatuvan kod adlı terörist ile örgütün 4 büyük grup lideri etkisiz hale getirildi. Söz konusu harekatta 30 terörist yaralandı.
– Terör örgütünün Zergele Kampı
Zergele Kampı’na yönelik hava harekatında ise örgütün kadın grubu “Şervan” sorumlusu “Gülten” kod adlı teröristin de aralarında bulunduğu 20’nin üzerinde bölücü terör örgütü üyesi etkisiz hale getirildi.
Hava harekatının Enze’deki barınma alanındaki bölümünde ise terör örgütüne ait karargah olarak kullanılan binalar vuruldu. Harekatta 25-30 kadın terörist öldürüldü.
Türk Silahlı Kuvvetlerinin teröristlere ait hedeflere yönelik hava harekatında dün itibarıyla 390 terörist etkisiz hale getirildi, 150’si ağır olmak üzere 400’ün üzerinde terörist yaralandı.
– Uyuşturucu ve parayı korumaya çalıştılar
Öte yandan, teröristler hava harekatının başlaması üzerine Bokriskan köyü bölgesindeki bir sığınakta muhafaza ettikleri örgüte ait para ve uyuşturucuyu daha güvenli olacağı gerekçesiyle Zergele bölgesindeki bir eve taşıdı.
Hava harekatı nedeniyle çıkan yangında söz konusu evde hasar oluştu. Teröristlerin uyuşturucu ve parayı kurtarmak için harcadığı yoğun çabaya rağmen uyuşturucunun tamamının imha edildiğinin, paranın ise çok az bir miktarının evden çıkarıldığı öğrenildi. Yaşanan maddi kaybın bölücü terör örgütünün üst düzey yöneticilerinde moral bozukluğu ve öfkeye neden olduğu belirtildi.
Bu olaydan sorumlu tutulan 10’a yakın terörist örgüt tarafından hemen infaz edilirken, olayın ortaya çıkmaması için Zergele bölgesinde yoğun çaba harcanıldığı öğrenildi.
http://haber.star.com.tr/guncel/pkk-kendi-militanlarini-infaz-etti/haber-1048894

__._,_.___

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: