Yuksek Turkiye — TIR’LARDA TAŞINAN İHANET!


Kıymetli düşünürler,
Yahoo .com.tr de bugün aksam cıkan bir yazı var.Bu bu sayfadaki bir cok yazıyla
ilgili.Isid,Irak,Suriye,Libya,Afganistanda sıkı bir ilerleme içinde.
TC sınırları ötesinde bayağı güçlü.

Yazının baslıgı acık”Where ISIS gets its Bombs’
Nerden gidiyormuş?Ne gidiyormus?

Giden Suriye de Tarım yapmak icin Gübre.
Topragı sürmek icin demir borular.
Gerekli Aluminyum
ve Tarım yapmak icin giden Dünyanın her yerinden gelen 20 yaslarında
eğitimli gençler.

Bu ticaretten Akçakale ,Suruc,Kilis deki esnaf büyük paralar kazanıyor.
Bir de bunları ordaki mayınları temizlemekte kullansak.
Zaten ölmek icin gelmişler.
Gur-Buz

On Friday, May 22, 2015 7:03 PM, “Yılmaz ARSLAN y.arslan57@gmail.com [YuksekTurkiyeIdeali]” <YuksekTurkiyeIdeali@yahoogroups.com> wrote:

TIR’LARDA TAŞINAN İHANET!
MİT görevlilerinin nezaretinde Suriye’ye giden TIR’lar, TEM Otoyolunun Ceyhan bölümünde jandarma tarafından durdurulmuştu. O TIR’ları durdurma kararı veren savcılar ve bunu uygulayan polisler, askerler bunun bedelini tutuklanarak ödedi.

AKP iktidarı araçların MİT kontrolünde Suriye’ye insani yardım götürdüğünü ve savcıların arama yetkisi olmadığını söyleyerek Türkiye’de bir algı çalışması yapmıştı. Halende gündemde olan bu konu üzerinde algı çalışmalarına devam ediyorlar.

Suriye’den sözde Kürdistan’a toprak parçası katmak için varını yoğunu ortaya koyan, Beşar Esad’ı devirmek için her türlü gözü dönmüşlüğü sergileyen AKP, bunun için Suriye’de filizlenen her türlü terör örgütünü desteklemektedir.

PKK’nın kolu olan PYD ve YPG’yi, IŞİD’i, ÖSO’yü, El-Nusra’yı, El-Kaide’yi bunun için eğitiyorlar, besliyorlar, yönlendiriyorlar.

Bu tırlar içinde götürülen silahlarda bunun delili ve ispatı olmuştu. Bunu ortaya çıkaranlar AKP’nin oyununu bozduğu için “Hain” ilan edildiler. “Devletin TIR’ı nasıl durdurulur” diye yaygara yapıyorlar. Bu nasıl devlet yönetme anlayışıdır ki, Türkiye’yi de aynı Suriye’yi bölerek sözde Kürdistan’a katmaya çalışan terör örgütlerine destek veriyoruz.

Zaten direkt Suriye’deki teröristlere TIR’larla silah yardımı göndermeseler bile, Barzani’ye silah yardımı yapıyorlar, o da Suriye’deki PKK’nın kolu olan örgütlere götürüp dağıtıyor. Değişen nedir ki? AKP her ikisini de dört koldan gerçekleştiriyor.

AKP aldığı küresel ihaleden dolayı Beşar Esad’ı hedefe koyduğu için, onun karşısında kim mücadele ediyorsa hepsini destekliyor. Bir taraftan PKK’ya destek verdiği gibi, PKK ile rekabet halinde olan IŞİD’e de destek veriyor. Ama hepsinde de “düşmanımın düşmanı benim dostumdur” mantığı işliyor.

AKP bu mantığını gizlemek için TIR’larla silah taşıdıklarını inkâr ediyor. Suriye’ye insani yardım götürüyormuş da, bu tırlar durdurulmuş! Bak sen…

AKP insani yardım tırı gönderecek ve bunu yüzlerce kamera ile tüm dünyaya duyurmayacak öyle mi?

Bir ara da bu inkâr için, Türkmenleri yalanlarına alet etmeye çalıştılar ama Türkmenler yetkililer “Bize Türkiye’den hiçbir konuda yardım gelmedi” açıklaması yaparak, AKP’nin yalanlarını ellerinde patlatmıştı. Barzani, PKK varken AKP ne yapsın Türkmenleri?

Hem Türkmenleri düşünen bir zihniyet olsalardı, Türkmenleri şehit eden, Türkmenlerin toprağını, tapusunu elinden alan Barzani’ye niye silah yardımı yapıyorlar ki? Ama bu propagandalarla ne kadar ahmak ve aptal kandırırsak bizim için kardır gözüyle bakıyorlar?

Türkiye’ye füze atarak, Süleyman Şah türbesini havaya uçurarak Suriye ile savaş çıkarmanın planlarını yapanların, Suriye’deki teröristlere silah yardımı yapmayacaklarına inanmamızı istiyorlar. Gerçekten çok tuhaf adamlar!

Geçtiğimiz günlerde AKP Siirt milletvekili adayı ve AKP Dış İlişkiler’den Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Yasin Aktay’ın itirafı zaten o tırlarda silah olduğunu bir kez daha ortaya çıkarmıştır. Seçim çalışmaları sırasında bir vatandaşın “Oraya giden TIR’lar nerede? O TIR’lardan ne çıktı? Silahlar. IŞİD’e giden silahlar” demesi üzerine Yasin Aktay’ın, “Özgür Suriye Ordusu’na gidiyordu. Özgür Suriye Ordusu’nun birinci düşmanı da IŞİD’di” demesi bizleri bir kez daha haklı çıkarmıştır. İhaneti ortaya çıkardığı için tutuklanan savcı ve askerlere de zulüm yapıldığının delili olmuştur. Zaten Tır’ların durdurulmasına ait tutanaklarda tüm gerçekler görünmektedir.

Sınırlarımızın teröristlere yolgeçen hanı olduğunu ve kendi tırlarımızla teröristlere yardım taşıdığımızı görünce, dünyadaki tüm terörist örgütlere akıl vermek geldi içimden…

Ey teröristler!

Yükleyin TIR’lara silahı, füzeyi, bombayı TIR’ın arkasına da “R.T.E sağolsun” yazdırın, “biz MİT mensubuyuz” diyerek nereye istiyorsanız basın oraya gidin… Dünyadaki cennetinizi AKP yarattı. Herkes konuşur, AKP Türkiye’yi teröriste cennet yapar… AKP’nin kıymetini bilin!

YILDIRAY ÇİÇEK

İyi çalışmalar saygılar

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: