DUYURU : ÖZEL BÜRO GRUBUNUN MUTÂD BİLGİLENDİRME ÇALIŞMASI ÖNÜMÜZDEKİ HAFTA PAZARTESİ YAPIL ACAK /// BİLGİNİZE


Değerli Moderatör Arkadaşlarım;

Araştırma çalışmalarımızda bize destek vermek için aramıza yeni bir araştırmacı arkadaşımız katıldı. Bundan sonra grubumuzun araştırma çalışmalarında Araştırma ekibimize UTKU KÖSEOĞLU bey de destek verecek. Utku beyin mesleği Avukat ama aynı zamanda da iyi bir vatansever ve kendisinin grubumuza önemli katkıları olacağına inanıyorum. Ben grubumuz adına kendisine hoş geldin diyorum.

Bundan sonra da aramıza yeni vatansever kardeşlerimiz katılacak ve faaliyetlerimiz daha geniş kitlelere ulaşacak. Tabii ki sizlerin de desteğiyle.

Bildiğiniz gibi ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU olarak vatandaşlarımızı bilinçlendirmeye ve yurtdışındaki muhataplarımızı da bilgilendirmeye devam ediyoruz. Grubumuzun 2 adet mail grubu, 5 adet bloğu ve 4 adet twitter hesabı ve 3 adet facebook hesabı üzerinden vatandaşlara milli konularda öncülük etmeye devam edeceğiz. Ben burada grubumuzun faaliyet alanlarını ve çalışmalarını uzun uzadıya anlatmayacağım.

Eğer grubumuzun daha önceki çalışmaları hakkında daha detaylı bilgi edinmek isterseniz lütfen aşağıdaki linkleri inceleyin.

DUYURU : YURTSEVER BİR GRUBU TANITALIM /// ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU KİMDİR ?? FAALİYETLERİ NELERDİR ?? ///

/// DUYURU /// TÜM ÜYELERİMİZE VE MODERATÖRLERİMİZE VERDİKLERİ DESTEK İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ. (Lütfen okuyun …) ///

ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU olarak paylaşımlarımız 4 mail grubunda aynı anda yayınlanmaktadır.

Bu gruplar şunlar;

ÖZEL BÜRO GOOGLEGROUPS – ozel-buro-istihbarat – 1,117 üye

ÖZEL BÜRO YAHOOGROUPS – Ozel-Buro – 1,788 üye

İSRATÜRK MAIL GRUBU – israturk – 600 üye

HERŞEY SERBEST MAIL GRUBU – HeRSeY-SeRBeST – 52,000 üye olmak üzere paylaşımlarımızı takip eden kişi sayısı 55,000 kişiyi bulmaktadır.

Yukarıdaki mail gruplarında çok sayıda araştırma yazımız, çeşitli konularda dökümantasyonlar ve videolar, arşiviniz için hazırladığımız çeşitli materyaller yayınlanıyor.

Yine bildiğiniz gibi 4’er arayla yurt dışındaki önemli makamlara SÖZDE ERMENİ SOYKIRIMI konusunda araştırma ekibimizin önce Osmanlıca’dan Türkçe’ye tercüme ettiği sonra da 6 yabancı dile çevirdiği kendi milli tezlerimizi gönderiyoruz.

Yurtdışında Gönderdiğimiz Makamlar

1) İç İşleri ve Dış İşleri Bakanlıkları,

2) Polis ve İstihbarat Kurumları,

3) Büyükelçilikler ve Konsolosluklar,

4) Araştırmacı Gazeteciler ve Tarihçiler,

5) Akademisyenler ve Öğretim Üyeleri,

6) Sivil Toplum Örgütleri,

7) Gazete ve Dergiler,

8) Siyasetçiler olmak üzere tüm söz sahibi ve etkin isimlere bilgilendirme yapıyoruz.

Bu çalışmalarımıza değerli araştırmacılar, Ergenekon Sanığı Doğu Perinçek, Mehmet Perinçek (TALÂT PAŞA KOMİTESİ) ve TURKISH FORUM GRUBU’da destek veriyor.

Bu çalışmalar da hedeflediğimiz kitle ise yurt dışında isim yapmış tarihçiler, araştırmacı yazar ve gazeteciler, yabancı ülkelerin dış işleri bakanlığı gibi makamlardır. Bu makamlara yanlış bildikleri yada yanlış öğretilen konularda doğruları anlatarak soykırım ile ilgili gerçekleri anlamalarını sağlıyoruz.

Bunun yanı sıra, PKK ve IŞİD Terör Örgütleriyle ilgili olarak ta elimizde bulunan dökümanları yukarıda belirttiğimiz makamlara göndererek ilgililerden bu örgütlerle ilgili önlem almasını talep ediyoruz. Özellikle PKK’nın bir özgürlük hareketi olmadığını, bebekleri bile kundaklarında katleden aşağılık bir terör örgüt olduğunu, aynı zamanda silah, uyuşturucu ve göçmen kaçakçılığı yaparak sadece Türkiye’ye değil Avrupa ülkelerine de büyük zarar verdiğini kendi dillerinde anlatıyoruz.

IŞİD ÖRGÜTÜ’nünse kesinlikle islam dinine zarar verdiğini, küçük yaştaki kızları bile din adına sünnet ettirerek sakat bıraktığını, Irak’ta din eksenli şer’i bir devlet kurmayı amaçladığını ve bu amacını gerçekleştirmek için acımasız infazlar gerçekleştirdiğini ve yayılmacı politikası nedeniyle bölge ülkelerine ciddi bir tehdit olduğunu anlatacağız.

Irak’ta ki Türkmen kardeşlerimizin sorunlarını da yine bu bilgilendirme çalışmamızda dile getireceğiz. Özellikle IŞİD Örgütü’nün Türkmen bölgesine yaklaştığını ve Türkmen kardeşlerimiz ile yer yer sıcak çatışmaya girdiğini, ancak Türk hükümetinin Türkmen kardeşlerimizi yalnız bıraktığını anlatacağız. Ayrıca Irak hükümetinin Türkmenlere baskı politikası uyguladığını anlatacağız.

Ek’te Türkmen’lerle ilgili hazırlanmış bir araştırma dosyası yer alıyor. Araştırma ekibimiz bu dosyayı 6 yabancı dile çevirdi ve Pazartesi günü bu dosya da yurtdışındaki makamlara ulaştırılacak.

Daha önceden yani Ergenekon Operasyonu öncesinde tüm bu çalışmalarımızın masrafları Devlet tarafından karşılanıyordu ancak operasyondan sonra AKP HÜKÜMETİ masrafları ödemeye yanaşmıyor ne yazık ki. Biz de bu masrafları bildiğiniz gibi kendi imkanlarımızla karşılıyoruz. Daha önceki gönderimlerde destek olan moderatörlerimiz Mustafa beye, Nuray hanıma ve Arif beye teşekkür ederim.

Önümüzdeki hafta içinde (Pazartesi) yurt dışında az evvel bahsettiğim makamlara yönelik toplam 65,000 e-posta adresine yurt dışında kiraladığımız server üzerinden dağıtım yapılacak. Dağıtım ile ilgili bilgi için lütfen aşağıdaki linki tıklayın.

ÖNEMLİ : SÖZDE SOYKIRIM KONUSUNDA DÜNYA ÇAPINDA BAŞLATILAN KAMPANYA’YA SİZ DE DESTEK VERİN !!! (Tıklayın)

Bu dağıtım için firma tarafından bize çıkarılan fatura tutarı 2,400 TL. Kurucu üye olarak 700 TL’sini ben karşılıyorum. Sizlerin de destek vermek isteyeceğinizi düşünerek geri kalan tutarı paylaştırdım. İster banka havalesi ile isterseniz Postane’den Posta Çeki hesabımıza (POSTA ÇEKİ HESABIMIZ : 10847175 /// MÜŞTERİ NO : 01596259127) da havale yapabilirsiniz. Paylaşımı herkesin gruba katkısı oranında ve bütçesine göre paylaştırmaya çalıştım. Eğer durumunuz müsaitse ve destek olabilirseniz grup adına müteşekkir olurum.

NO AD SOYAD GÖREV TUTAR
1 ERKUT ERSOY KURUCU ÜYE 700,00 TL
2 NURAY ÖZELALTINBAŞ MODERATÖR 200,00 TL
3 MUSTAFA ARZU HAS MODERATÖR 300,00 TL
4 ARİF NEŞET CANER MODERATÖR 200,00 TL
5 SÜREYYA GÖKÇEOĞLU MODERATÖR 200,00 TL
6 ENGİN ÖĞET MODERATÖR 200,00 TL
7 UTKU KÖSEOĞLU ARAŞTIRMACI 300,00 TL
8 ESRA OKÇABOL ARAŞTIRMACI 300,00 TL
TOPLAM 2.400,00 TL

Utku beye nezdinizde tekrar hoş geldin der, zaman içerisinde birbirinden değerli vatansever arkadaşlarımızı aramıza katarak gücümüzü daha da perçinleyeceğimizi de bilmenizi isterim.

Bundan sonra da çalışmalarımızı daha geniş kitlelere ulaştırarak milli konulardaki sorunlarımızı çözme noktasında kaliteli işlere imza atacağız.

Sevgi ve saygılarımla,

Erkut ERSOY

ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU

KURUCU ÜYE ve GRUP SÖZCÜSÜ

Irak’ta htilafl Blgeler ve Trkmenler.pdf

Reklamlar

Etiketlendi:, ,

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s