YANDAŞ MEDYA SOMA FACİASININ SORUMLULUĞUNU BU SEFER DE MOSSAD’A HAVALE ETTİ :) BUYRUN HABERE :)


Kara oyun

K. Furkan Sökmen kfsokmen

Soma acısı sürerken bir müsvette kaleminden kan damlattı. Biri MÜSTEHAK, diğeri HELAK yazdı. Yazarken acımadı, vicdanı titremedi. Yazdı çünkü mezarına tükürülmesini istedi. Yazdı çünkü ALİM sandığı KÖR CAHİL’in itibarını kurtarma derdine düştü. Bugün SOMA şehitlerine MÜSTEHAK, HELAK oldular diyenler, dün İskilipli Atıf Hoca’ya SAVAŞ SUÇLUSU, RAHMETLİ MENDERES’e vatan haini diyenlerin nasipsiz torunlarıdır.

Soma acısı sürerken bir müsvette kaleminden kan damlattı.

Biri MÜSTEHAK, diğeri HELAK yazdı.

Yazarken acımadı, vicdanı titremedi.

Yazdı çünkü mezarına tükürülmesini istedi.

Yazdı çünkü ALİM sandığı KÖR CAHİL’in itibarını kurtarma derdine düştü.

Bugün SOMA şehitlerine MÜSTEHAK, HELAK oldular diyenler, dün İskilipli Atıf Hoca’ya SAVAŞ SUÇLUSU, RAHMETLİ MENDERES’e vatan haini diyenlerin nasipsiz torunlarıdır.

Onlar için; ŞAPKA’dan binlerce kişiyi asanlar KAHRAMAN.

KÖPEK davası ile seçilmiş BAŞBAKANI asanlar DEVRİMCİ.

ÖZAL ölecek diye masa yumruklayan İŞ ADAMI.

MERHUM YAZICIOĞLU için “Bir Perşembe akşamı vefat edersiniz, bir Cuma günü cenazenize ulaşırlar…”diyen ALİM.

KOZİNOĞLU’nu susturan da SAVCI’dır.

Onlar için KATİL; millet kaybetmesin diye MUSUL için canını ortaya koyan ABDULHAMİD HAN.

Millet için çalışan, ezanı özüne döndüren MENDERES.

Devletin hazinesine hortum bağlayan MEDYA’ya dur diyen, DOĞU’da akan kan dursun diyen ÖZAL.

Kürdü-Türkü kardeş yapan BAŞBAKAN’dır.

Velhasıl çatal dillerindeki zehir bilindik bir zehirdir.

Şimdi gelelim SOMA’ya…

Şehitlerin kanı kurumadı. Lakin susmanın vakti de geçti. 2-3 gündür SABOTAJ ihtimali yüksek sesle konuşulmaya başlandı. Bunu NET söylemeyebilmek için elbette delil gerekli, fakat kuşkuları bir kenara atmakta uygun değil. Özellikle İsrail bağlantılı birilerinin SOMA’ya daha önce gittiği yönündeki bilgiler HUKUK temelli insanlar tarafından dile getirilmeye başlandı.

Peki SABOTAJ mümkün mü?

Elbette mümkün. Bakın hafızaları tazeleyelim.

2001 yılında gazete küpürlerinden bir haber: MOSSAD SABOTAJCI ARIYOR.

Haberin detayında İsrail’in ISS (Israel-Internatiol Security Scholl) Türkiye,Macaristan ve İsviçre’de eğitimler vereceği ve devşireceği kişiler aradığı yazıyor. Özellikle şüphenin aza inmesi için ülke insanını devşirmek istiyor.

Hatta bunun için ISS Türkiye’de bir güvenlik şirketi satın alıyor. Bu şirket içinde verilecek eğitimlerin içeriği ise "Sorgulama Teknikleri", "Tasvir ve Tanımlama", "Senaryo Yazma", "Farklı Kimliklere Bürünme ve Büründüğü Kimliğin Rolünü Oynayabilme", "Ateşli Silahları Söküp Takma, Her Tür Ateşli Silahı Kullanma", "Kılık Değiştirme ve Makyaj", "Haber Almanın Bütün İncelikleri", "Dinleme Cihazlarının Kurulması, Kullanılması, Tespit Edilmesi", "Bomba Yapma Teknikleri, Bomba Türleri, Bunların Tanınması", "Sabotaj Planlarının Hazırlanması, Planlanması ve Uygulanması".

Staj yeride İsrail olarak belirlenmiş.

Bu haberin üzerinden yıllar geçiyor. Yıl 2011 olduğunda, Fransa’nın Le Canard dergisi bir habere imza atıyor. Haberde, Fransız istihbaratına göre, CIA ve MI6 yardımı alan Mossad, 2010 yılında İran’da sabotaj eylemleri düzenledi diyor. 2010 Ekim ayında İran’ın Şibab füzelerini ürettiği Zagros dağlarındaki bir tesiste yaşanan patlamaların da Mossad’ın elinden gerçekleştirildiği iddia ediliyor.

Tarihte Mossad’ın bilinen SERİ SABOTAJ operasyonu “OPERASYON SUSANNAH”’dır. Bu operayon şimdiki MOSSAD başkanı PARDO’nunda bir zamanlar görev yaptığı SAYERET MATKAL tarafından MISIR’da yapılmıştır. SUSANNAH OPERASYONU sinema, tiyatro ve kalabalık yerlerde yapılan SABOTAJLAR serisidir. Direk Mısır’daki ABD uyruklu insanlara karşı yapılmıştır. Maksadı ABD’de Mısır nefreti oluşturmaktır. Operasyonu Alman YAHUDİSİ Avraham Seidenwerg komuta etmiştir.

Şimdi zincirleri bağlayalım. SOMA’da ihmal var hemde olmaması gerektiği seviyede, SOMA’da ismi, cismi bilinmeyen ve bizden iyi Türkçe konuşanlar var. SOMA’da PARA teklif edilen gazeteciler var. SOMA’da bir SAYERET MATKAL kokusu var. SOMA’da sicili SABOTAJDAN kabarık bir istihbaratın şüphesi var.

Ayrıca şüpheleri desteklercesine, PARALEL ÖRGÜTÜN kalemlerinin sosyal medyada EGE BÖLGESİNİ işaret ederek, deprem ve facialar beklemesi var. Milleti dinleyip evliyalık taslayanın talebesi SAYERET MATKAL ile ortak çalışmış olamaz mı? Holding sahibinin bağlantıları çok mu temiz?

Bana düşen soruları sormak, bakalım cevapları kim verecek?

Hürmetler…

LİNK : http://www.haberx.com/kara_oyun%2819,w,16327,173%29.aspx

Etiketlendi:, , ,

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: